100 % zadowolenia klientów

Opinie

Szczycimy się pozytywnymi opiniami na nasz temat !

Pani Alina słucha wymagań klientów i w sposób profesjonalny przenosi to na projekt. Warto skorzystać z jej pomocy przy urządzaniu domu!
Ewa N.
Pani Alina - przemiła osoba, potrafi przewidzieć to czego życzy sobie klient, pełny profesjonalizm, bezkonfliktowa współpraca, a projekty przemyślane i ładnie uwidocznione na wizualizacjach. Polecam
Monika F.
Polecam! Pani Alina perfekcyjnie wykonała każdy etap projektu, który w moim przypadku dotyczył elewacji, ogrodzenia i zieleni wokół domu. Wszystkie szczegóły są doskonale dopracowane. Jestem zachwycony efektem prac. Wielka metamorfoza, dom nie do poznania! Wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Kreatywność połączona z doświadczeniem, precyzją i profesjonalizmem.
Bartosz W.
Serdecznie polecam usługi Pani Aliny, ponieważ indywidualnie i fachowo podchodzi do każdego zlecenia. Po krótkim wywiadzie wiedziała jakie są moje oczekiwania a efekt końcowy był naprawdę zdumiewający. Pełen profesjonalizm, doświadczenie, intuicja, krótki czas realizacji, to sprawia że Pani Alina jest godna polecenia innym osobom.
Anna K.
Gorąco polecam! Profesjonalizm i rzetelność w dobrej cenie. Projekt aranżacji biura spodobał mi się od razu, a zaproponowanie materiały były oryginalne.
Aneta K.
Profesjonalna pomoc i doradztwo. Dziękuję za przepiękny projekt, moja łazienka zyskała nowy wymiar elegancji.
Lidia K.